Skaidrus sprendimas

Didžiuojamės, kad galime Jums pasiūlyti aukštos kokybės pastovius ortodontinius aparatus. Safyro medžiagos dėka Inspire Ice kabės yra ne tik nepastebimos, bet ir nematomos

Estetika

Ar žinojote, kad yra permatomos kabės (breketai), kurių ant dantų beveik nesimato? Šios kabės pagamintos iš skaidraus kaip krištolas safyro, todėl ortodontinio gydymo metu jų spalva nekinta . Permatomos Inspire Ice kabės nepaslėps natūralios Jūsų dantų spalvos bei suteiks galimybę šypsotis be metalinio blizgesio.

Rezultatai

Nuimami permatomi ortodontiniai aparatai yra įdomi ortodontinio gydymo alternatyva. Tačiau tik nenuimami aparatai (kabės) suteikia galimybę tiksliai kontroliuoti dantų judėjimą dantų lanke, todėl gydymas vyksta greičiau ir efektyviau nei nuimamais aparatais. Inspire Ice kabės užtikrina įtikinančius rezultatus bei nepakartojamą estetiką.

Patogumas

Inspire Ice kabės poliruojamos patentuotu metodu. Aptaki kabės forma nedirgina minkštųjų burnos ertmės audinių, suteikdama optimalų nešiojimo komfortą. Dėl šios priežasties net 96 proc. apklaustų pacientų renkasi Inspire Ice, o ne kitas estetines kabes. Priimkite vienintelį skaidrų sprendimą - išsirinkite Inspire Ice.

... vaikams ir suaugusiems

Dar ne per vėlu šypsotis taip, kaip visada svajojote. Ortodontinis gydymas gali būti taikomas įvairaus amžiaus žmonėms. Rezultatas -nuostabi šypsena, puiki savijauta bei išvaizda. Inspire Ice kabės idealiai tinka suaugusiems, kurie dažnai atsisako ortodontinio gydymo dėl estetinių sumetimų: pacientai nenori tam tikram laikui riboti savo profesinio ir asmeninio gyvenimo.
Polorto