Geresni rezultatai per trumpesnį laiką

Privalumai įrodyti kliniškai:

  • trumpesnis gydymo laikas
  • mažiau apsilankymų
  • labai geri rezultatai

Pasyvūs self ligation breketai yra švelnesni Jūsų dantims. Aukštos technologijos vielos dantis tiesina daug greičiau ir reikalauja mažiau priežiūros. Naujas, kliniškai patikrintas gydymo būdas, kuris švelniai išlygina tavo dantis ir pozityviai keičia tavo išvaizdą, daugeliu atvejų be sveikų dantų traukimo ir be aparatų, sutraukiančių gomurio siūles.

Gydymo laikas 22 mėnesių, 12 apsilankymų

Su Damon sistema gydymo laikas yra daug trumpesnis negu tradicinių breketų naudojimo atvejais, kas reiškia mažiau vizitų pas gydytoja ortodontą ir greičiau nuostabią šypseną...

Gydymo laikas 19 mėnesių, 11 apsilankymų

Niekas nenori savavališkai traukti sau dantų. Su Damon sistema net ir sunkiausius atvėjus galima išgydyti be dantų rovimo. Rezultatas: gaunama nuostabi ir naturali šypsena, o taip pat tobulas veido profilis.

Tiesūs dantys ir graži šypsena bet kokiame amžiuje suteikia pasitikėjimo savimi ir pasitikėjimo savo jėgomis. Paklauskite savo ortodonto, ar Damon sistema tinka Jums.

Gydymo laikas 22 mėnesių

Jau praėjo laikai, kai breketai turėjo būti "panešioti". Breketų sistema Damon veikia aukštos technologijos stumiamuoju mechanizmu, kuriuo mažiau spaudžiami Tavo dantys ir tuo pačiu laiku švelniai perkeliami bei atstatomi įtinkamą vietą

.

  1. Metalo kombinacija su keramika optiškai sumažina breketo dydį, ir dėl to šis atrodo daug estetiškiau.
  2. Lengvas atidarymo ir uždarymo
  3. Itin švelnūs kontūrai, i apskriti kampai, garantuoja maksimalų komfortą.
  4. Skylutė su keturiomis masyviomis sienomis, greitesniam dantų perkėlimui su mažesnėmis jėgomis ir maksimalia kontrole.
  5. Rombo formos pagrindas geresniam breketo pozicionavimui.
 

Polorto